Монітор 2E D2423B 23.8 " чорний (2E-D2423B-01.UA)
Фото 12 |
2E D2423B 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити 2E D2423B 23.8 " чорний
Усі ціни 13 →Монітор 23.8" 2E D2423B (2E-D2423B-01.UA) | 3 799 грн. |
Монітор 2E D2423B Black (2E-D2423B-01.UA) | 4 199 грн. |
Монітор 2E D2423B (2E-D2423B-01.UA) | 4 860 грн. |
УЦИНКА! Монитор 2E 23.8" D2423B D-Sub, HDMI, MM, IPS, 75Hz, FreeSync # 2E- | 3 379 грн. |
Монітор 2E 23.8" D2423B (2E-D2423B-01.UA) IPS Black 2E-D2423B-01.UA | 4 199 грн. |
ще 8 пропозицій