A4Tech Bloody J90s
Відео 4Фото 2 |
A4Tech Bloody J90s |
|
Ергономічна геймерська дротова миша з якісним оптичним сенсором, повністю симетричним зовнішнім дизайном, RGB LED-підсвічуванням корпусу і фірмової кнопкою потрійного пострілу. Є однією з передтопових моделей в лінійці ігрових маніпуляторів Bloody J-series зразка 2021 року, які відрізняються гарним балансом демократичною ціни і відмінною функціональності. Підійде для початківців/досвідчених геймерів, може бути корисна для професійних кіберспортсменів.
Мишка A4 Tech Bloody J90s має типовий агресивний геймерський дизайн і 15-зонний повністю керовану підсвічування з можливістю налаштування 5 профілів ефектів. Конструкція міцного пластикового корпусу абсолютно симетрична (бічні кнопки дублюються на правій стороні) і підходить як для правшів, так і шульг. Корпус має дещо витягнуту форму і підійде для долонно або пальцевого хвата.
Основні мікроперемикачі (ЛКМ і ПКМ) витривалі і мають ресурс 20 млн натиснень. У мишці використовується оптичний сенсор BC3332-S, який може працювати з роздільною здатністю від 100 до 8000 dpi. Частота зчитування USB-порту регулюється в діапазоні від 125 до 1000 Гц, що забезпечує швидкий відгук, рівний 1 мс. Металеві ніжки X'Glide гарантують швидкісне ковзання по тканинних і пластиковим ігрових поверхонь. Фірмове ПЗ дозволяє наочно керувати великою кількістю налаштувань, включаючи перепризначення клавіш і використання макросів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody J90s
Усі ціни 7 →Миша A4Tech Bloody J90s Black | 1 069 грн. |
Миша A4TECH BLOODY J90S Activated (J90s Bloody (Black)) | 1 489 грн. |
Мишка A4Tech Bloody J90s Black | 1 351 грн. |
Миша A4Tech Bloody J90s Black | 1 269 грн. |
Мишка A4-Tech Bloody J90s Black | 1 269 грн. |
Миша Bloody J90s [83276] | 1 176 грн. |
Мишка A4-Tech Bloody J90s Black | 1 329 грн. |
1 2 4 6 |
Користувався більше року, гарний ведмедик, сенсор нормальний, можна налаштувати все в ній. Софт, якість, кнопки. Почало багатіться колесо, але це очiкувано за такий проміжок години, бруду дуже багато збирається, важко чистити, гума рветься СМ е РТЬ: користуюся A4Tech Bloody J90s більше року |
Миша не легка але як на мене зручна, кнопки трохи люфтять але на мене це не заважає, на початку використання при прокрутці колеса воно саме натискалося але з часом пройшло, ціна для такої миші приємна, софт це окремий чудовий витвір мистецтва але розібратися можна у всьому ціна, вага та в цілому як у руці лежить софт 不我YwxTh: користуюся A4Tech Bloody J90s більше року |
Хороша модель для людей з лівою рукою зручна не грамостка Поки нічого Максим Головатенко: користуюся A4Tech Bloody J90s кілька місяців |