A4Tech Bloody Q50
Відео 7Фото 7 |
A4Tech Bloody Q50 Bloodyбагато кнопок |
|
Ігрова мишка з симетричним корпусом і дротовим сполукою (довжина кабелю становить 1,8 м). Модель розрахована не тільки на початківців геймеров, але і на прогресивних користувачів. Маніпулятор обладнаний непоганим оптичним сенсором A3050. Робочий діапазон роздільної здатності оптики становить 500-3200 dpi. На бюджетну приналежність моделі натякає лише частота зчитування шини USB — 125 Гц.
Маніпулятор отримав 7 кнопок і коліщатко скролінгу. Мишка відрізняється високою довговічністю. Кнопкові перемикачі легко витримують навантаження в 10 млн кліків. Передбачена вбудована підсвічування. За легкість ковзання відповідають металеві ніжки X'Pro Glide, робочий ресурс яких перевищує 300 км. Ніжки зводять опір при русі по килимку до мінімуму. У даного маніпулятора є широкий ряд модифікацій: Q80, Q81 і Q82. Всі мишки серії Q схожі з апаратного забезпечення, відмінності стосуються здебільшого лише дизайнерського виконання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody Q50
Усі ціни 53 →Миша ігрова Bloody Q50 Battlefield Black | 679 грн. |
Мышь A4 Tech Q50 Bloody Battlefield | 718 грн. |
Мишка A4 Tech Q50 Bloody Battlefield | 749 грн. |
Мышка A4Tech Q50 Bloody Battlefield Black USB | 648 грн. |
Миша A4Tech Q50 Bloody Battlefield Black | 699 грн. |