Монітор Acer Vero B277UEbmiiprzxv 27 " чорний (UM.HB7EE.E09)
Фото 7 |
Acer Vero B277UEbmiiprzxv 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer Vero B277UEbmiiprzxv 27 " чорний
Усі ціни 12 →Монітор Acer B277UEbmiiprzxv Black (UM.HB7EE.E25) UM.HB7EE.E25 | 9 279 грн. |
Монитор 27" Acer Vero B277UEbmiiprzxv (um.hb7ee.e25) Black | 10 310 грн. |
Монитор TFT ACER 27" Vero B277UEbmiiprzxv (UM.HB7EE.E25) QHD IPS 100 Гц HD | 9 279 грн. |
ACER 27" Vero B277UEbmiiprzxv (UM.HB7EE.E25) Black | 9 690 грн. |
Acer ACER Vero B277UEbmiiprzxv (UM.HB7EE.E25) ACER Vero B277UEbmiiprzxv (U | 9 827 грн. |
ще 7 пропозицій