Змішувач MIXXUS Vega 271 MI2772
MIXXUS Vega 271 MI2772 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Vega 271 MI2772
Усі ціни 11 →Змішувач для кухні двовентильний з гнучким виливом MIXXUS Vega хром силумі | 707 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS VEGA 271 REFELCTOR (MI2772) | 707 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Vega 271 (MI2772) | 707 грн. |
Кухонний змішувач з гнучким виливом MIXXUS Vega 271 (MI2772) | 707 грн. |
Кухонний змішувач з гнучким зливом MIXXUS Vega 271 (MI2772) | 707 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →