Витяжка Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip чорний
Фото 8 |
Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip чорний
Усі ціни 25 →Perfelli Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip 5902767157254 | 4 222 грн. |
Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip | 5 149 грн. |
Вытяжка Perfelli Bi 5453 Bl 850 Led Strip | 4 222 грн. |
PERFELLI BI 5453 BL 850 LED Strip | 4 633 грн. |
Вытяжка Perfelli bi 5453 bl 850 led Strip | 4 222 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip
Ціни на Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip |
---|---|---|---|---|
Perfelli BI 5453 WH 850 LED Strip білий | від 4 222 грн. | 27 пропозицій | ||
Perfelli BI 5453 I 850 LED Strip нержавіюча сталь | від 4 222 грн. | 28 пропозицій | ||
Perfelli BI 5453 BL 850 LED Strip чорний | від 4 222 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →