Витяжка ELEYUS Into 700 52 BG бежевий
Фото 10 |
ELEYUS Into 700 52 BG бежевий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Into 700 52 BG бежевий
Усі ціни 42 →Кухонна витяжка Eleyus INTO 700 52 BG | 3 639 грн. |
ELEYUS INTO 700 52 BG | 3 517 грн. |
Витяжка вбудована Eleyus Into 700 52 BG | 3 000 грн. |
Вытяжка Eleyus Into 700 52 Bg | 3 116 грн. |
ELEYUS INTO 700 52 BG | 3 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Into 700 52 BG
Ціни на ELEYUS Into 700 52 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Into 700 52 BG бежевий | від 2 799 грн. | 42 пропозиції | ||
ELEYUS Into 700 52 WH білий | від 2 510 грн. | 50 пропозицій | ||
ELEYUS Into 700 52 GR сірий | від 3 690 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Into 700 52 BL чорний | від 2 730 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →