Висоторіз AL-KO CSA 1820 (113965) (113965)
Фото 4 |
AL-KO CSA 1820 (113965) акк. 1 штакк. відсутній |
|
Модель AL-KO CSA 1820 з артикулом 113926 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, а модель з артикулом 113965 з акумулятором 2.5 Агод та зарядним пристроєм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO CSA 1820 (113965)
Висоторіз Al-Ko CSА 1820 BO Flex + АКБ і ЗП (113965) | 9 157 грн. |
Акумуляторний висоторіз Al-Ko CSA 1820 BO Flex с акб 18V 2.5 Ah и з/у (113 | 10 397 грн. |
Висоторіз Al-Ko CSА 1820 BO Flex + АКБ і ЗП (113965) | 9 167 грн. |
Высоторез Al-Ko CSА 1820 BO Flex + АКБ і ЗП (113965) | 8 521 грн. |
Модификації AL-KO CSA 1820 (113965)
Ціни на AL-KO CSA 1820 (113965) |
---|---|---|---|---|
AL-KO CSA 1820 (113965) | від 8 521 грн. | 4 пропозиції | ||
AL-KO CSA 1820 (113926) | від 4 946 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →