Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02
Фото 3 |
Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 450 мм550 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02
Усі ціни 47 →Кущоріз електричний Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 | 3 912 грн. |
Кусторез электрический Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 | 3 199 грн. |
Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 55 (0600847C02) 0600847C02 | 3 912 грн. |
Кусторез электрический Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 | 3 912 грн. |
Кущоріз BOSCH EasyHedgeCut 55, 450Вт, лезо 55см, крок різу 16мм, 2.7кг 0.6 | 4 093 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02
Ціни на Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyHedgeCut 45 0600847A05 | від 2 750 грн. | 44 пропозиції | ||
Bosch EasyHedgeCut 55 0600847C02 | від 3 199 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →