Унітаз AM-PM Spirit C708607SC
Відео 2Фото 9 |
AM-PM Spirit C708607SC |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Spirit C708607SC
Усі ціни 22 →Унітаз - компакт AM.PM SPIRIT FLASH CLEAN з бачком і сидінням SOFT CLOSE C | 14 891 грн. |
Підлоговий унітаз з кришкою Am.Pm Spirit (C708607SC) C708607SC | 14 358 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий безобідковий білий AM.PM Spirit 2.0 кришка мікро | 14 891 грн. |
AM.PM AM.PM Spirit C708600SC | 14 891 грн. |
Унітаз підлоговий AM.PM Spirit V2.0 FlashClean з бачком і кришкою Soft-Clo | 14 891 грн. |
ще 17 пропозицій
2 0 3 6 |
Все чудово і дизайн, і не шумить і зручний Через 2 дні в системі зливу фіксатор глючить почав, поки розбираємось чому щойно купив(ла) AM-PM Spirit C708607SC |
Всім доброго часу доби! Поданий унітаз – це щось. Зручний в установці, комфортний у використанні, стильний… просто казка! Тепер усе по черзі. Зізнаюся, спочатку мене залучив саме стильний дизайн цієї моделі, але потім я почала вникати в його технічні характеристики та особливості, і зрозуміла, що він стане чудовим варіантом для моєї ванної кімнати. Виріб оснащений спеціальним механізмом подвійного змиву, що досить зручно. Воду можна підключати як з лівого боку, так і з правого. Це теж досить комфортно для вас, оскільки вам не доведеться морочитися, якою стороною і де встановлювати унітаз, щоб зручно було воду підключити. Кришка оснащена механізмом плавного закривання. Загалом, все на найвищому рівні! можливість підключення води з будь-якого боку, наявність особливого механізму плавного закривання, привабливий зовнішній вигляд не помічено користуюся AM-PM Spirit C708607SC місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 11 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →