Процесор AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X MAX BOX (YD260XBCAFMAX)
Відео 15Фото 4 |
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X MAX BOX |
|
12 потоків. Сумісність зі старими чипсетами AM4 після оновлення BIOS. Немає вбудованого відеоядра.
Комплектується кулером AMD Wraith Max.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X MAX BOX
Усі ціни 15 →Amd Ryzen 5 2600X Max (YD260XBCAFMAX) | 2 851 грн. |
Amd Ryzen 5 2600X Max (YD260XBCAFMAX) | 2 818 грн. |
Процессор amd Ryzen 5 2600x (yd260xbcafmax) | 3 000 грн. |
AMD Ryzen 5 2600X YD260XBCAFMAX | 2 789 грн. |
Процессор AMD CPU Desktop Ryzen 5 6C/12T 2600X MAX (4.25GHz,19MB,95W,AM4) | 2 856 грн. |
ще 10 пропозицій
0 0 2 36 |
Це легендарний проц, рекомендую всім Продуктивність за цю ціну ні |
Дуже потужний процесор. Витягує навіть 3070. За потужністю приблизно на 5 кор. 10 покоління. Температура низька, Охолодження в коробці норм, вентилятори в охолодженні не тріщать все зашибісь. За свої гроші це дуже потужний процесор. Тим більше ще вийшла 5 лінійка страшно уявити якісь там потужності... - Низька температура
– Боксівський вентилятор спокійно його тягне без розгону - Хоч уже й трохи старий. Залишається топом відеокарти, що витягує 30 покоління нвідія. Недоліків немає. Хіба що не забувайте міняти термопасту та чистити пил вентилятора хоча б раз на рік. користуюся AMD 2600X BOX більше року |
ЦП за свої гроші просто найкращий. В іграх вище за 40 у мене ніколи не навантажувався, температура завжди в межах 60°С. Просто відмінно. Ціна
Продуктивність Температура Нічого користуюся AMD 2600 OEM більше року |
Показано 3 з 38 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge
Ціни на AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 BOX | від 9 307 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM | від 2 399 грн. | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X BOX | від 9 632 грн. | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X MAX BOX | від 2 789 грн. | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X OEM | від 4 660 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →