Процесор AMD Ryzen 7 Matisse 3800XT BOX (100-100000279WOF)
Відео 15Фото 4 | Очікується у продажу 23 772 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM4; Кількість ядер (cores): 8; Кількість потоків (threads): 16; Частота (ГГц): 3.9; Модель IGP: немає; Підтримка PCI Express: 4.0; |
AMD Ryzen 7 Matisse 3800XT BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
0 3 1 6 |
Дорогий, безпонтовий Сумнівна економія на мамці Два ядра видають помилки в осст через пів року, не гнав і так гарячий, у гарантії відмова Николай Сергеевич: користуюся AMD 3700X OEM кілька місяців |
Взяв я собі 3700х бокс до свого комплекту:
- Asus ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) - Crucial Ballistix DDR4 2x16Gb BL2K16G32C16U4B - Kingston A2000 M.2 SA2000M8/500G брав я все це на заміну свого старенького 3570к з розгоном і 16гб (4х4) Саме на моїй новій матірці від асус не знаю з якого дідька але напруга виставлена на максимум для праці, тобто більше 1,4в. Навіщо таке робити із заводу для мене велика загадка бо з таким розкладом проц у парі з чіпсетом на матюці просто при роботі з хромом і ФШ і навантаженням не перевищує 20-30% грілися як сатана до 50-60С. Після втручання та проставлення вручну до 1,25в відразу -10С градусів на рівному місці без втрати продуктивності. За підсумками на тлі старого, він працює швидше але ось щоб у 2 рази я взагалі не разу не відчув, і тепер задаюсь питанням на який чорт я взагалі взяв цей 3700х, з таким же успіхом можна було взяти 3600х або intel 10500. Так як я інколи роблю рендер відео у парі з моєю gtx1070 founders що новий проц що старий 1 година відео у Прем'єрі рендерит за 10+- хвилин з навантаженням робота 50-60%, тобто ось скажіть мені де це 8 ядер та 16 потів що вони взагалі роблять якщо на старому 4 ядернику майже такий самий час? Окей вирубуємо видяху з рендеру і що я бачу 100% завантаження проц і 1 годину на рендер = 1 годину, тобто що??? у мене був такий же час на старому проце ... це фіаско АМД. ТО є сенсу в покупці цього праці практично нульовий, бо приріст ну 15-20% ну з натягом ддр4 пам'яті 30% за 7 років. - будемо вважати 7нм, сподіваюся що вони там і справді є
- 8 ядер, все ж таки більше ніж 4 в моєму старому процесі і роблять його трохи швидше - він дешевше інтел, але користі з цього трохи за фактом - непоганий кулер у комплекті, якщо у вас немає нормального то цей на перший час зійде - наклейка АМД =) - 16 потоків марення та повсякденних реаліях до заднього місця
- 65Вт TDP марення бо на b550 материки гріється як сатана (привіт печі АМД, а я все думав що в нових цього немає) при напрузі 1,4в. і це при тому, що у мене він під Noctua NH-D14 і 2х140мм Fractal Design на вдув у корпус. І навіть знизивши напругу я вважаю, що він повинен грітися менше. - він не варто того щоб його купувати, краще взяти варик дешевше а на заощаджені бабки взяти добротну видяху (rtx2060 super і вище) і швидкий ссд, буде реально більше профіту - відсутність вбудованого відео, хтось скаже що воно не потрібне але в критичний момент ця річ рятує - переглянув купу відео оглядів і порівнянь, думав отримаю літак в результаті ну такий собі камінь. Максим О: користуюся AMD 3700X BOX менше місяця |
Всі хто пише що це фігня порівняйте його з Intel Core 9900k, команда синіх у перемозі на якихось 8-10%, за те якщо за синіх під кожен відсоток вам доведеться мати міняти, то у AMD можливостей більше для апгрейду. Якщо сумарно порахувати скільки буде стояти комп від AMD, і від Intel і Nvidia - то висновок очевидний, що червоні вам дадуть якість за свої гроші, а якщо порахувати ще апргейди в майбутньому, то червоні стан вам збережуть. Різниця з 2700X сильна, але й у продуктивності між ними обома - цей процесор набагато краще Владислав: користуюся AMD 3700X BOX менше місяця |
Сборка не для видеоигр.
Флагманський восьмиядерний процесор від AMD
Ryzen 7 3800XT — це 8-ядерний процесор з підтримкою технології SMT з оновленого сімейства Matisse, який функціонує на базовій частоті 3.9 ГГц. По суті перед нами косметичне оновлення майже флагманського Ryzen 7 Matisse 3800X, якому трішки підняли штатні частоти, трішки скинули ціну і поклали у нову коробку. Відповідно, всі переваги залишилися на місці: 7-нм техпроцес, вільний множник, серйозний запас кеш-пам'яті (32 МБ), підтримка швидкісних модулів пам'яті та чудова продуктивність в розподілених завданнях та обчислювальних операціях.
Неймовірна продуктивність під час рендерінгу, роботі з контентом і обчислювальних операціях
Враховуючи, що за звичайний Ryzen 7 3800, і за XT-версію в магазинах просять фактично одну і ту ж суму, цікаво тут інше. Після виходу нового сімейства AMD Vermeer по ступені крутості у всій лінійці Ryzen даний чип знаходиться трохи вище середини, поступаючись монстрам на зразок Ryzen 9 3900XT, але при цьому випереджаючи торішній бестселер Ryzen 5 3600. Тільки вдумайтеся в це: 16-потоковий процесор тепер належить до середнього рівня! Хоча по суті це той же Core i9.
Низьке енергоспоживання і можливості розгону
У прикладних програмах Ryzen 7 3800XT без проблем обходить дорожчий Core i9-9900K, але трохи відстає в іграх — майже настільки ж, наскільки він дешевше. Завдяки відточеному процесу він добре розганяється і розрив у продуктивності стає меншим, а при цьому його енергоспоживання нижче, ніж у конкурента. Але, як і опонент, в такому режимі він працює на межі, а тому потребує більше ефективного охолодження. Не дивно, що в AMD вирішили прибрати з коробки боксовий кулер Wraith Prism, який ледве справлявся з автоматичним розгоном, що вже говорити про ручний. Тому для розкриття усього потенціалу Matisse 3800XT виробник рекомендує використовувати потужну вежу або готову водянку.
Модификації AMD Ryzen 7 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 7 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM | від 12 280 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X BOX | від 8 799 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X OEM | від 5 357 грн. | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800X BOX | від 11 838 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800XT OEM | від 11 185 грн. | 1 пропозиція |