Процесор AMD Ryzen 7 Matisse 3800X OEM (100-000000025)
Відео 15Фото 4 | Очікується у продажу 10 319 грн. Представник серії Ryzen 7 належить до третього покоління мікроархітектури Zen 2, однією з головних рис якої став перехід на 7 нм техпроцес. Кожне з восьми обчислювальних ядер «движка» підтримує багатопотоковість, що в цілому забезпечує одночасне виконання до 16 потоків команд. Процесор AMD 3800X OEM має вільний множник, що відкриває ентузіастам можливість зручного і безпечного оверклокінгу. За замовчуванням тактова частота ядра дорівнює 3.9 ГГц, але при зростанні навантажень вона автоматично підвищується до значення 4.5 ГГц. Запас кеш-пам'яті третього рівня становить 32 МБ. CPU не комплектується кулером (тепловиділення досягає 105 Вт), а також не має графічного ядра, що передбачає їх придбання при складанні комп'ютера. Модель підходить для створення конфігурацій старшого рівня, зда...тних забезпечити високу продуктивність у ресурсномістких додатках і іграх. |
AMD Ryzen 7 Matisse 3800X OEM |
|
Представник серії Ryzen 7 належить до третього покоління мікроархітектури Zen 2, однією з головних рис якої став перехід на 7 нм техпроцес. Кожне з восьми обчислювальних ядер «движка» підтримує багатопотоковість, що в цілому забезпечує одночасне виконання до 16 потоків команд. Процесор AMD 3800X OEM має вільний множник, що відкриває ентузіастам можливість зручного і безпечного оверклокінгу.
За замовчуванням тактова частота ядра дорівнює 3.9 ГГц, але при зростанні навантажень вона автоматично підвищується до значення 4.5 ГГц. Запас кеш-пам'яті третього рівня становить 32 МБ. CPU не комплектується кулером (тепловиділення досягає 105 Вт), а також не має графічного ядра, що передбачає їх придбання при складанні комп'ютера. Модель підходить для створення конфігурацій старшого рівня, здатних забезпечити високу продуктивність у ресурсномістких додатках і іграх.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
0 3 1 6 |
Дорогий, безпонтовий Сумнівна економія на мамці Два ядра видають помилки в осст через пів року, не гнав і так гарячий, у гарантії відмова Николай Сергеевич: користуюся AMD 3700X OEM кілька місяців |
Взяв я собі 3700х бокс до свого комплекту:
- Asus ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) - Crucial Ballistix DDR4 2x16Gb BL2K16G32C16U4B - Kingston A2000 M.2 SA2000M8/500G брав я все це на заміну свого старенького 3570к з розгоном і 16гб (4х4) Саме на моїй новій матірці від асус не знаю з якого дідька але напруга виставлена на максимум для праці, тобто більше 1,4в. Навіщо таке робити із заводу для мене велика загадка бо з таким розкладом проц у парі з чіпсетом на матюці просто при роботі з хромом і ФШ і навантаженням не перевищує 20-30% грілися як сатана до 50-60С. Після втручання та проставлення вручну до 1,25в відразу -10С градусів на рівному місці без втрати продуктивності. За підсумками на тлі старого, він працює швидше але ось щоб у 2 рази я взагалі не разу не відчув, і тепер задаюсь питанням на який чорт я взагалі взяв цей 3700х, з таким же успіхом можна було взяти 3600х або intel 10500. Так як я інколи роблю рендер відео у парі з моєю gtx1070 founders що новий проц що старий 1 година відео у Прем'єрі рендерит за 10+- хвилин з навантаженням робота 50-60%, тобто ось скажіть мені де це 8 ядер та 16 потів що вони взагалі роблять якщо на старому 4 ядернику майже такий самий час? Окей вирубуємо видяху з рендеру і що я бачу 100% завантаження проц і 1 годину на рендер = 1 годину, тобто що??? у мене був такий же час на старому проце ... це фіаско АМД. ТО є сенсу в покупці цього праці практично нульовий, бо приріст ну 15-20% ну з натягом ддр4 пам'яті 30% за 7 років. - будемо вважати 7нм, сподіваюся що вони там і справді є
- 8 ядер, все ж таки більше ніж 4 в моєму старому процесі і роблять його трохи швидше - він дешевше інтел, але користі з цього трохи за фактом - непоганий кулер у комплекті, якщо у вас немає нормального то цей на перший час зійде - наклейка АМД =) - 16 потоків марення та повсякденних реаліях до заднього місця
- 65Вт TDP марення бо на b550 материки гріється як сатана (привіт печі АМД, а я все думав що в нових цього немає) при напрузі 1,4в. і це при тому, що у мене він під Noctua NH-D14 і 2х140мм Fractal Design на вдув у корпус. І навіть знизивши напругу я вважаю, що він повинен грітися менше. - він не варто того щоб його купувати, краще взяти варик дешевше а на заощаджені бабки взяти добротну видяху (rtx2060 super і вище) і швидкий ссд, буде реально більше профіту - відсутність вбудованого відео, хтось скаже що воно не потрібне але в критичний момент ця річ рятує - переглянув купу відео оглядів і порівнянь, думав отримаю літак в результаті ну такий собі камінь. Максим О: користуюся AMD 3700X BOX менше місяця |
Всі хто пише що це фігня порівняйте його з Intel Core 9900k, команда синіх у перемозі на якихось 8-10%, за те якщо за синіх під кожен відсоток вам доведеться мати міняти, то у AMD можливостей більше для апгрейду. Якщо сумарно порахувати скільки буде стояти комп від AMD, і від Intel і Nvidia - то висновок очевидний, що червоні вам дадуть якість за свої гроші, а якщо порахувати ще апргейди в майбутньому, то червоні стан вам збережуть. Різниця з 2700X сильна, але й у продуктивності між ними обома - цей процесор набагато краще Владислав: користуюся AMD 3700X BOX менше місяця |
И какой кулер брать для разгона?
Модификації AMD Ryzen 7 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 7 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM | від 12 280 грн. | 8 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X BOX | від 8 799 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X OEM | від 5 357 грн. | 16 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800X BOX | від 11 838 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800XT OEM | від 11 185 грн. | 1 пропозиція |