Процесор AMD Ryzen Threadripper PRO 3995WX BOX (100-100000087WOF)
Відео 14Фото 6 | Очікується у продажу 491 106 грн. Роз'єм (Socket): AMD WRX8; Кількість ядер (cores): 64; Кількість потоків (threads): 128; Частота (ГГц): 2.7; Модель IGP: немає; |
AMD Ryzen Threadripper PRO 3995WX BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper PRO
Ціни на AMD Ryzen Threadripper PRO |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX | від 57 600 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM | від 51 760 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX BOX | від 170 520 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо