Процесор AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK (100-100000143MPK)
Відео 3 |
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK
Усі ціни 33 →Процесор AMD Ryzen 5 PRO 4650G (100-100000143MPK) | 4 899 грн. |
AMD Ryzen 5 PRO 4650G 3.7(4.2)GHz 8MB sAM4 Multipack (100-100000143MPK) 10 | 4 099 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 Pro 4650G (3.7GHz 8MB 65W AM4) Multipack (100-1000001 | 3 956 грн. |
Amd Ryzen 5 Pro 4650G (100-100000143MPK) | 4 045 грн. |
Amd Ryzen 5 Pro 4650G (100-100000143MPK) | 3 987 грн. |
ще 20 пропозицій
хороший процесор для бюджетного пк але сенсу в ньому багато немає якщо через вбудову під час блек ауту грати а так то краще взяти 5000 серію або 3600 якщо хочете дешевше бо під нього треба хорошу плату таку ж яку для 5000 серії і тому дорожче буде ніж якщо брати продуктивність, температури ціна, потреба Noves 1: користуюся AMD 4600G BOX кілька місяців |
Гідний проц Відмінний процесор, якщо хтось менжується між вега 7 і інтелівським 620 однозначно беріть цей проц. Спочатку брав що б перечекати бум майнінгу, а після того, як побачив 150 фпс в онлайн іграшках, задумався, а чи потрібна взагалі відеокарта???) Брав набагато дешевше, ціни приголомшую. Материнки на б450 вже не канають, потрібно вибирати із 5сотої серії. Сам використовую в комплекті з ASrock A520M користуюся AMD 4650G PRO OEM кілька місяців |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Renoir
Ціни на AMD Ryzen 5 Renoir |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX | від 3 846 грн. | 47 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G OEM | від 3 990 грн. | 16 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK | від 3 908 грн. | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM | від 3 693 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →