Процесор AMD Ryzen 5 Renoir 4600G OEM (100-000000147)
Відео 3 |
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Renoir 4600G OEM
Усі ціни 21 →Процесор AMD Ryzen 5 4600G (6C/12T, 3.7-4.2GHz,8MB,65W,AM4) TRAY 100-00000 | 4 099 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 4600G (100-000000147) | 4 534 грн. |
Amd Ryzen 5 4600G (100-000000147) Tray | 4 168 грн. |
Amd Ryzen 5 4600G (100-000000147) Tray | 4 129 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 4600G Tray (100-000000147) 100-000000147 | 4 239 грн. |
ще 16 пропозицій
хороший процесор для бюджетного пк але сенсу в ньому багато немає якщо через вбудову під час блек ауту грати а так то краще взяти 5000 серію або 3600 якщо хочете дешевше бо під нього треба хорошу плату таку ж яку для 5000 серії і тому дорожче буде ніж якщо брати продуктивність, температури ціна, потреба Noves 1: користуюся AMD 4600G BOX кілька місяців |
Гідний проц Відмінний процесор, якщо хтось менжується між вега 7 і інтелівським 620 однозначно беріть цей проц. Спочатку брав що б перечекати бум майнінгу, а після того, як побачив 150 фпс в онлайн іграшках, задумався, а чи потрібна взагалі відеокарта???) Брав набагато дешевше, ціни приголомшую. Материнки на б450 вже не канають, потрібно вибирати із 5сотої серії. Сам використовую в комплекті з ASrock A520M користуюся AMD 4650G PRO OEM кілька місяців |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
29 червня 2022, 22:55
Совместимость #
Совместима ли материнская плата MSI B450M MORTAR MAX с данным процессором
8 квітня 2022, 18:50
Пойдет к плате Gigabyte B450 AORUS PRO rev. 1.0? #
Показано 3 із 24 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Renoir
Ціни на AMD Ryzen 5 Renoir |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX | від 3 886 грн. | 64 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G OEM | від 4 044 грн. | 21 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK | від 3 878 грн. | 53 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM | від 3 711 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →