Процесор AMD FX 8-Core FX-8350 BOX
Відео 16Фото 2 | Очікується у продажу 14 360 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM3+; Кількість ядер (cores): 8; Кількість потоків (threads): 8; Частота (ГГц): 4; Модель IGP: немає; |
AMD FX 8-Core FX-8350 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
0 3 3 13 |
До мат платі Asrock 960GM-GS3 FX підійде пр епн |
Производительность, реально классная. Под разгонов 4,5 Гц. Класс! Проц не греется, но греется мосфеты и северный мост Маловато кэша 3 уровня користуюся AMD FX 8-Core кілька місяців |
У него кэш 3 уровня низкий, а в остальном он лучше чем I7. Если кэш 7го 15мб то у бульдозера 8 - это маловато на 8 ядерник. I7 6 ядер 15 мб л3 - Сравните!, если бы они увеличили кэш хотябы на 12 мб это было бы очень хорошо. Может решать очень очень много МЕЛКИХ задач, даже больше чем intel. Кэш очень мал щойно купив(ла) AMD FX-8170 |
Наздогнати і перегнати
AMD FX-8350 — предтоповая модель в лінійці процесорів FX-8000. Поступається топовому рішенням FX-8370 всього 100 МГц частоти, та й то лише у режимі авторозгону Turbo Core, але варто при цьому відчутно дешевше. Тим більше, що різницю у частоті легко наздогнати і навіть випередити ручним розгоном завдяки розблокованому множнику.
Чудова вісімка
Головним козирем FX-8350 є вісім ядер за тією ціною, за яку Intel пропонує лише чотири потоки. Але варто відзначити, що ядра у FX-8350 теж не стовідсотково роздільні, а спарені по два: з загальним кешем і модулем FPU (обчислення з плаваючою комою), через що продуктивність кожного ядра порівняно невисока.
Гарячий норов
Втім, новітні гри, як то Assassin's Creed Syndicate, Rise of the Tomb Raider і Battlefield 1, видають куди більш високий FPS на слабкому восьмиядернике, ніж на потужному чотириядерники. А професійні програми (фото-, аудіо - і відеоредактори) отримують від розпаралелювання ще більший приріст швидкодії. Мабуть, єдиним серйозним недоліком AMD FX-8350 є сильний нагрів (125 Вт), що змушує в терміновому порядку міняти простенький боксовий кулер на баштовий або «водянку».
Модификації AMD FX 8-Core
Ціни на AMD FX 8-Core |
---|---|---|---|---|
AMD FX 8-Core FX-8300 OEM | від 2 944 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-8350 OEM | від 3 840 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-9370 | від 4 890 грн. | 1 пропозиція |