Процесор AMD Ryzen 3 Picasso 3200G MPK (YD3200C5FHMPK)
Відео 5Фото 4 | 4 899 грн. Купити! AMD Ryzen 3 4C/4T 3200G YD320GC5M4MFIKvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G MPK |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Хороше рішення для гри без дискретної відеокарти (станом на зиму-весну 2020 року) 1. Хороша продуктивність в іграх (онлайн проєкти на ура, у більш складних на мінімально-середніх комфортно).
2. Ціна на лютий 2020 року була 2600 грн. + доставка, що приємно. 3. Вистачає для стриму до 60 кадрів з 16 гб оперативної пам'яті 2 гб з них відкушує вбудовування). 4. Невелике тепловиділення та комплектація боксовим кулером. 1. Ціна на зиму 2020 року зросла до 4к грн. (Не багато не мало, а там і до дворазового подорожчання недалеко).
2. Для вимогливих завдань він не годиться, 4 ядра, 4 потоки це адекватний мінімум (рендеринг, складні графічні та дизайнерські програми, буде замало). 3. За наявності дискретної відеокарти наявність вбудови нівелюється і це не може бути плюсом. Павел Андреев: користуюся AMD 3200G BOX більше року |
Взяв поки що як тимчасовий варіант, надалі планую оновитися до Ryzen 7 3700X і встановити дискретну видуху, на все одразу по фінансах не потягнув. Порівняно з попередником 2200G тут вже маємо архітектуру Zen+ на 12нм техпроцесі (менше тепловиділення), більше вище тактову частоту і... власне все) Ну ще припий під кришкою, що при установці гарного охолодження дасть можливість ефективніше розігнати його. За графіком начебто все залишилося те саме: Radeon Vega 8, але з більшою частотою. І тут я був приємно вражений: графічне ядро досить добре справляється з іграми. Звичайно комфортно пограти на максимальних налаштуваннях не вийде, але всі сучасні ігри на середніх і в деяких на високих він витягує, при цьому FPS цілком стабільний і грабельний (монітор FullHD). У цьому плані я задоволений і доки не куплю нормальну видуху, то можу без проблем грати будь-що. Коротше, AMD по цій частині на голову вищий за Intel, і це при тому, що прямий конкурент i3-9100 і коштує дорожче і майже такий же за продуктивністю. Комплектний кулер Wraith Stealth, цілком пристойний і зі своїм завданням справляється, тут все як і попередник 2200G. Проц працює на платі ASUS TUF B450-Pro Gaming, мені пощастило, плата з коробки вже була за допомогою третіх Ryzen. За підсумком: відсоток за свої гроші чудовий і чудово впишеться в будь-яку бюджетну ігрову збірку. Відмінне співвідношення ціна/продуктивність, AMD як завжди радують
Потужне графічне ядро, яке дозволить грати без лагів та гальм. Відносно холодний, штатного кулера достатньо Я для себе їх не виявив Евгений: користуюся AMD 3200G BOX менше місяця |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 3 Picasso
Ціни на AMD Ryzen 3 Picasso |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G BOX | від 2 513 грн. | 51 пропозиція | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G MPK | від 4 899 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G OEM | від 2 674 грн. | 15 пропозицій | ||
AMD Ryzen 3 Picasso 3200G PRO OEM | від 3 116 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →