SSD Apacer Panther AS350 95 95.DB2E0.P100C 512 ГБ
Відео 4 |
Apacer 95.DB2E0.P100C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS350 95 95.DB2E0.P100C 512 ГБ
Apacer Panther AS350 3D NAND TLC 512GB 2.5" (AP512GAS350-1) AP512GAS350-1 | 1 515 грн. |
Накопичувач SSD 512GB Apacer AS350 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP512GAS35 | 1 344 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 512GB Apacer (AP512GAS350-1) AP512GAS350-1 | 1 427 грн. |
Apacer Накопичувач SSD 2.5" 512GB Apacer (AP512GAS350-1) AP512GAS350-1 | 1 427 грн. |
SSD диск Apacer AS350 Panther 512GB 2.5" SATAIII 3D TLC (95.DB2E0.P100C/AP | 1 409 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apacer Panther AS350 95 95.DB2E0.P100C
Ціни на Apacer Panther AS350 95 95.DB2E0.P100C |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350 95 95.DB2A0.P100C 256 ГБ | від 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Apacer Panther AS350 95 95.DB2E0.P100C 512 ГБ | від 1 344 грн. | 5 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350 95 95.DB2G0.P100C 1 ТБ | від 2 157 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →