SSD Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 ГБ
Відео 8Фото 4 |
Apacer AP480GAS340G-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 ГБ
Усі ціни 66 →Apacer AS340 Panther TLC 480GB 2.5" (AP480GAS340G-1) AP480GAS340G-1 | 1 389 грн. |
SSD накопитель ApACER 2.5" 480GB AS340 SATA TLC (AP480GAS340G-1) | 1 532 грн. |
Накопичувач SSD 480GB Apacer AS340 Panther 2.5" SATAIII 3D TLC (AP480GAS34 | 1 239 грн. |
SSD диск Apacer 480GB AS340 SATA TLC (AP480GAS340G-1) AP480GAS340G-1 | 1 228 грн. |
Apacer AS340 Panther 480 Gb (AP480GAS340G-1) | 1 295 грн. |
ще 20 пропозицій
Вказана швидкість роботи ссд від виробника не збігається з реальністю дешевий не відповідає критеріям зазначений виробником Дима Очеретько: користуюся Apacer AP480GAS340G-1 менше місяця |
Читання 230. Запис 210 лінійний
Читання 26. . Запис. 75. 4к блоки Ssd за недорого Немає заявлених швидкостей щойно купив(ла) Apacer AP120GAS340G-1 рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1
Ціни на Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 ГБ | від 466 грн. | 59 пропозицій | ||
Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 ГБ | від 720 грн. | 64 пропозиції | ||
Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 ГБ | від 1 175 грн. | 67 пропозицій | ||
Apacer Panther AS340 AP960GAS340G-1 960 ГБ | від 2 071 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →