SSD Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC 120 ГБ
Відео 2Фото 4 |
Apacer AP120GAS340XC 2021 рікPanther (бюджетні 2.5") |
|
Внутрішній твердотільний накопичувач виробництва Apacer-це пристрій на 120 ГБ, що представляє бюджетну фірмову лінійку Panther. До характерних особливостей моделі відноситься традиційний форм-фактор 2.5 дюйма, підтримка інтерфейсу SATA 3, що забезпечує пропускну здатність до 6 Гбіт/с. Завдяки цьому швидкість зчитування даних може досягати 550 МБ/с, а запису — 500 МБ/с. Подібні параметри відчутно перевершують можливості традиційних жорстких дисків, що робить SSD Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC 120 ГБ хорошим вибором для модернізації існуючого або створення нового ПК для домашніх або типових офісних завдань.
В якості апаратної "начинки" накопичувача використовується флеш-пам'ять 3D TLC NAND, що забезпечує хороше співвідношення між ємністю і фізичними розмірами. При цьому товщина в 7 мм дає можливість встановити SSD не тільки в десктопні корпуси, але і в середньоформатні ноутбуки. Надійність моделі підтверджує як 3-річна Офіційна гарантія, так і великий час напрацювання на відмову в 1.5 мільйона годин. Разом з тим ресурс гарантованого запису (TBW) знаходиться на середньому (як для своєї ємності) рівні в 90 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC 120 ГБ
Усі ціни 41 →Apacer AS340X 3D NAND 120GB 2.5" (AP120GAS340XC-1) AP120GAS340XC-1 | 529 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 120GB AS340X Apacer (AP120GAS340XC-1) | 635 грн. |
Накопичувач SSD 120GB Apacer AS340X 2.5" SATAIII TLC (AP120GAS340XC-1) AP1 | 475 грн. |
SSD диск Apacer AS340X Panther 120GB (AP120GAS340XC-1) AP120GAS340XC-1 | 466 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AS340X 120GB 2.5" SATA (AP120GAS340XC-1) | 549 грн. |
0 0 2 2 |
Відмінний ССД за свою ціну, прискорює систему навіть на 1155 соккеті Ціна, якість, швидкість Немає Rock&Games: користуюся Apacer AP120GAS340XC кілька місяців |
Для мене він ідеально підійшов за цю ціну Швидкість, ціна Не знайшов саша: користуюся Apacer AP120GAS340XC кілька місяців |
Швидкість читання майже як заявлена, але запис на 100мб/с менше ніж зазначено. Звичайний СДС за ці гроші, все літає як і повинно. Немає laker668: користуюся Apacer AP120GAS340XC менше місяця |
Модификації Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC
Ціни на Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC 120 ГБ | від 466 грн. | 41 пропозиція | ||
Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 ГБ | від 789 грн. | 52 пропозиції | ||
Apacer Panther AS340X AP480GAS340XC 480 ГБ | від 1 199 грн. | 49 пропозицій | ||
Apacer Panther AS340X AP960GAS340XC 960 ГБ | від 2 030 грн. | 54 пропозиції |