ДБЖ APC Back-UPS 500VA BX500CI 500 ВА
Фото 4 |
APC Back-UPS 500VA BX500CI 500 ВА |
|
Цей джерело безперебійного живлення головним чином призначений для комп'ютерних станцій, охоронного і торгового устаткування. Модель створена за інтерактивною топології, не потребує стаціонарного монтажу з жорсткою фіксацією. Робоча потужність ДБЖ APC Back-UPS 500VA AVR IEC знаходиться на позначці 300 Вт. Перемикання заряду з мережі на батарею здійснюється за 6 мс. У ролі автономного джерела живлення виступає внутрішній акумулятор з напругою 12 В.
Форма вихідного сигналу має вигляд апроксимована синусоїда. Є можливість холодного старту. На корпусі передбачено 3 євро-розетки, будь-яку з них можна використовувати для резервного живлення. Розкид вхідних напруг може становити В 160-280, тобто ДБЖ може виконувати функцію стабілізації напруги без перекладу живлення на батарею. Передбачена фільтрація мережевих перешкод. Джерело безперебійного живлення є малошумним. Рівень шуму не виходить за межі 45 дБ. Є звукова індикація.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Купити APC Back-UPS 500VA BX500CI 500 ВА
APC APC Back-UPS 500VA, IEC | 4 995 грн. |
Резервне ДБЖ APC Back-UPS 500VA (BX500CI) BX500CI | 5 004 грн. |
Резервне ДБЖ APC Back-UPS 500VA (BX500CI) | 4 994 грн. |
Резервный ИБП APC Back-UPS 500VA (BX500CI) BX500CI | 4 994 грн. |
Резервне ДБЖ APC Back-UPS 500VA (BX500CI) | 4 497 грн. |