Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 90x90
AquaStream Premium S-Line 90 90x90100x100 |
|
Піддон не входить в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium S-Line 90x90
Усі ціни 19 →Душова кабіна AquaStream-Premium S-Line 90 90х90х190 akvas-18505 | 13 000 грн. |
Душевая кабина AquaStream Premium S-Line 90 ALL BLACKS akvas-18658 | 21 584 грн. |
Душова кабіна AquaStream-Premium S-Line 90 90х90х190 akvas-18505 | 13 000 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium S-Line 90 | 18 000 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 90 сіра Розмір 90*90*190 akvas-18571 | 18 772 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації AquaStream Premium S-Line
Ціни на AquaStream Premium S-Line |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium S-Line 90x90 | від 13 000 грн. | 19 пропозицій | ||
AquaStream Premium S-Line 100x100 | від 16 910 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →