Вентилятор ARCTIC BioniX F140 Grey/White (ACFAN00162A)
Відео 5Фото 5 |
ARCTIC BioniX F140 Grey/White
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 28 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики BioniX F140 Grey/White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC BioniX F140 Grey/White
Усі ціни 19 →Вентилятор Arctic BioniX F140 Grey/White (ACFAN00162A) ACFAN00162A | 459 грн. |
Кулер для корпуса Arctic BioniX F140 Grey/White (ACFAN00162A) ACFAN00162A | 496 грн. |
Кулер до корпусу Arctic BioniX F140 Grey/White (ACFAN00162A) ACFAN00162A | 456 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic BioniX F140 Grey/White (ACFAN00162A) ACFAN0 | 456 грн. |
Arctic BioniX F140 Grey/White (ACFAN00162A) ACFAN00162A | 459 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC BioniX F140 Grey/White
Ціни на ARCTIC BioniX F140 Grey/White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX F120 Grey/White | від 350 грн. | 22 пропозиції | ||
ARCTIC BioniX F140 Grey/White | від 456 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →