Вентилятор ARCTIC BioniX P120 Black/Grey (ACFAN00168A)
Відео 2Фото 6 |
ARCTIC BioniX P120 Black/Grey
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 27 мм
Оберти:до 2100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики BioniX P120 Black/Grey
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC BioniX P120 Black/Grey
Усі ціни 14 →Arctic BioniX P120 (ACFAN00168A) Grey ACFAN00168A | 449 грн. |
Кулер для корпуса Arctic BioniX P120 Grey (ACFAN00168A) ACFAN00168A | 483 грн. |
Arctic BioniX P120 Grey (ACFAN00168A) ACFAN00168A | 475 грн. |
Arctic BioniX P120 Grey (ACFAN00168A) ACFAN00168A | 509 грн. |
Arctic BioniX P120 Grey (ACFAN00168A) ACFAN00168A | 485 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC BioniX P120 Black/Grey
Ціни на ARCTIC BioniX P120 Black/Grey |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX P120 Black/Grey | від 449 грн. | 14 пропозицій | ||
ARCTIC BioniX P140 Black/Grey | від 458 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →