Вентилятор ARCTIC BioniX P140 Black/Grey (ACFAN00159A)
Відео 2Фото 6 |
ARCTIC BioniX P140 Black/Grey
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 28 мм
Оберти:до 1950 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики BioniX P140 Black/Grey
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC BioniX P140 Black/Grey
Усі ціни 19 →Arctic BioniX P140 (ACFAN00159A) Grey ACFAN00159A | 499 грн. |
Вентилятор Arctic BioniX P140 Grey (ACFAN00159A) ACFAN00159A | 499 грн. |
Arctic BioniX P140 Grey ACFAN00159A | 499 грн. |
Кулер для корпуса Arctic BioniX P140 Grey (ACFAN00159A) ACFAN00159A | 477 грн. |
Кулер до корпусу Arctic BioniX P140 Grey (ACFAN00159A) ACFAN00159A | 476 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC BioniX P140 Black/Grey
Ціни на ARCTIC BioniX P140 Black/Grey |
---|---|---|---|---|
ARCTIC BioniX P120 Black/Grey | від 449 грн. | 14 пропозицій | ||
ARCTIC BioniX P140 Black/Grey | від 458 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →