Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 W97v21
Фото 18 | від 112 226 до 113 838 грн. Порівняти ціни 10 →2023 рікWorkStation (для роботи)настільний16 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)Wi-FiBluetoothзвук 7.1USB C gen1USB C gen2USB C gen2x2 Проц:Core i7, 13700KF, 2.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A4000, 16 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W97 36
Характеристики
Artline WorkStation W97 W97v21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W97 W97v21
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97v21 | 113 838 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v21) | 113 838 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W97 (W97v21) | 112 226 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W97 (W97v21) | 113 294 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W97 (W97v21) W97v21 | 113 838 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо