Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 ProArt OC
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4060 ProArt OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 ProArt OC
Усі ціни 63 →Відеокарта GF RTX 4060 8GB GDDR6 ProArt OC Asus (PROART-RTX4060-O8G) PROAR | 18 239 грн. |
ASUS GeForce RTX4060 8Gb ProArt OC PROART-RTX4060-O8G | 16 869 грн. |
Відеокарта ASUS GeForce RTX 4060 8GB (90YV0JM0-M0NA00) 90YV0JM0-M0NA00 | 17 899 грн. |
Відеокарта Asus PROART-RTX4060-O8G | 16 040 грн. |
Відеокарта Asus GeForce Rtx 4060 8GB Proart Oc (PROART-RTX4060-O8G) | 16 040 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →