Монітор Asus TUF Gaming VG279QM 27 "
Відео 18Фото 4 |
Високоякісний швидкодіючий 27-дюймовий геймерський монітор для кіберспортсменів і вимогливих користувачів. Оснащений тонкорамковим екраном WQHD/2K-роздільної здатності, забезпечує надвисоку частотою оновлення (до 280 Гц), підтримує технології синхронізації AMD FreeSync і NVIDIA G-Sync, здатний повноцінно відтворювати HDR-контент (сертифікат DisplayHDR 400). В основі конструкції монітора Asus TUF Gaming VG279QM використана восьмибітна матриця типу IPS з роздільною здатністю 2560х1440 і підсвічуванням на білих світлодіодах (W-LED) без ефекту високочастотного мерехтіння.
Вона забезпечує чудові кути огляду, адекватну передачу кольору і низький середній час відгуку 1 мс GtG. Надвисока частота оновлення і підтримка технологій синхронізації дозволяють цій моделі створювати плавну і бездоганно чітку картинку в сценах з швидким рухом. Ця модель може стати оптимальним вибором для таких динамічних ігор, таких як шутери від першої особи, файтинг, симулятори і стратегії в реальному часі.
У всіх подібних іграх від користувача вимагається швидка реакція у відповідь на цю ігрову ситуацію, тому швидкий Refresh Rate і низький Response Time забезпечать відчутну перевагу над суперниками по мережевій грі. Завдяки підтримці технології HDR і фірмової функції Shadow Boost, монітор покращує деталізацію зображення в глибоких тінях. До комп'ютера підключається по цифровому інтерфейсу HDMI v2.0 або Display Port v1.2.
Купити Asus TUF Gaming VG279QM 27 "
Усі ціни 39 →Монітор 27" ASUS TUF Gaming VG279QM (90LM05H0-B03370) 90LM05H0-B03370 | 11 799 грн. |
Монітор ігровий Asus 27" VG279QM | 11 799 грн. |
Монитор Asus Tuf Gaming VG279QM (90LM05H0-B01370, 90LM05H0-B03370) | 11 191 грн. |
Монітор Asus Tuf Gaming VG279QM (90LM05H0-B01370, 90LM05H0-B03370) | 11 150 грн. |
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG279QM (90LM05H0-B01370) | 11 099 грн. |
0 0 1 3 |
Монітор добрий, 280 гц. Але Shadow boost працює погано, брав для гри в кс, на темних картах із Shadow boost'ом стає ще темнішим. 280 Гц, IPS матриця. Shadow boost evian: користуюся Asus TUF Gaming VG259QM кілька місяців |
Чіткий монітор, взяв собі для ігор і для стриму, взагалі все чудово! 360 Гц все набагато швидше рухається, працювати одне задоволення НЕМАЄ! Артём: користуюся Asus TUF Gaming VG259QM більше року |