Материнська плата Asus ProArt Z790-CREATOR WIFI (90MB1DV0-M0EAY0)
Відео 3Фото 9 |
Відмінно оснащена повнорозмірна материнська плата ATX професійного рівня. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії сімейства Asus ProArt, орієнтований використання у складі робочих станцій для складної обчислювальної чи творчої роботи. Цей варіант легко впорається із завданнями з 3D-моделювання, редагування фото та відеоматеріалів у 4K/8K, створення веб-сайтів, розробки ПЗ, роботи з ігровими двигунами тощо.
Для встановлення процесора Asus ProArt Z790-CREATOR WIFI передбачений сокет LGA 1700, адаптований під процесори Intel Core 14-го покоління, але назад сумісний з двома попередніми поколіннями. У результаті плата надає користувачам вибір між трьома різними поколіннями процесорів Intel (прим. Alder Lake, Raptor Lake і Raptor Lake Refresh). Цифровий 18-фазний конвертер живлення має великий запас міцності і готовий до роботи навіть із дуже потужним та гарячим чіпом рівня Core i9.
Плата підтримує оперативну пам'ять нового формату DDR5, яка у найближчі рік-два має остаточно стати промисловим стандартом. Усього вона може вмістити до 4 модулів DDR5 із загальним об'ємом 192 ГБ та максимальною частотою 7800 МГц. Функція XMP дозволяє легко налаштувати та оптимізувати пам'ять для досягнення максимальної продуктивності без необхідності вручну коригувати налаштування таймінгів та напруги.
Підтримка швидкодіючого системного інтерфейсу PCI-E Gen4 значно збільшує швидкість обміну даними між накопичувачем, відеокартою та оперативною пам'яттю. Крім цього, плата обладнана відеовиходами HDMI 2.1 та DisplayPort 1.4, забезпечуючи власнику повну сумісність із усіма актуальними телевізорами та моніторами високої роздільної здатності. Швидку обробку мережного трафіку забезпечують два вбудовані 2.5GbE LAN-контролери Intel I225-V. Є підтримка інтерфейсів USB 3.2 Gen2 та два порти Thunderbolt 4.
Купити Asus ProArt Z790-CREATOR WIFI
Усі ціни 49 →Asus ProArt Z790-CREATOR WIFI (s1700, Intel Z790) | 22 999 грн. |
Материнська плата ASUS ProArt Z790-CREATOR WIFI (90MB1DV0-M0EAY0) 90MB1DV0 | 22 999 грн. |
Материнська плата ASUS PROART Z790-CREATOR WIFI s1700 Z790 4xDDR5 M.2 HDMI | 22 999 грн. |
Asus Proart Z790-CREATOR Wifi | 22 724 грн. |
Asus Proart Z790-CREATOR Wifi | 22 503 грн. |