Материнська плата Asus ProArt B760-CREATOR DDR5 (90MB1F20-M0EAY0)
Фото 8 |
Asus ProArt B760-CREATOR DDR5
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel B760
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8+4-контактне
Всі характеристики
Купити Asus ProArt B760-CREATOR DDR5
Материнська плата ASUS PROART B760-CREATOR | 10 578 грн. |
ASUS PROART B760-CREATOR | 10 320 грн. |
ASUS PROART B760-CREATOR | 10 578 грн. |
Материнcька плата ASUS PROART B760-CREATOR s1700 B760 4xDDR5 M.2 HDMI DP A | 9 699 грн. |
ASUS PROART B760-CREATOR | 10 836 грн. |
Модификації Asus ProArt B760-CREATOR DDR5
Ціни на Asus ProArt B760-CREATOR DDR5 |
---|---|---|---|---|
Asus ProArt B760-CREATOR DDR4 | від 7 954 грн. | 3 пропозиції | ||
Asus ProArt B760-CREATOR DDR5 | від 9 699 грн. | 5 пропозицій | ||
Asus ProArt B760-CREATOR WIFI | від 9 290 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →