Велосипед Author Outset 26 2021 frame 15
Відео 1Фото 3 |
Author Outset 26 2021 frame 15 рама 15"рама 19" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Outset 26 2021 frame 15
Author Outset 26 2021 (15", сірий-жовтий) 2021049 | 17 400 грн. |
Author Outset 26 2021 (15", синiй) 2021052 | 17 400 грн. |
Author Outset 26 2021 (15", синiй) 2021052 | 17 400 грн. |
Відеоогляди
Модификації Author Outset 26 2021 frame 15
Ціни на Author Outset 26 2021 frame 15 |
---|---|---|---|---|
Author Outset 26 2021 frame 15 | від 17 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Author Outset 26 2021 frame 19 | від 17 400 грн. | 4 пропозиції |