Велосипед Author Classic 2023 frame 22 (2023128)
Author Classic 2023 frame 22 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Classic 2023 frame 22
Author Classic 28 2023 (22, чорний (білий) // чорний) 2023128 | 21 590 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Classic 28", рама 22", чорний (білий)/чо | 25 401 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Classic 28", рама 22", черный (белый)/че | 25 401 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Classic 28" рама L (2023) Черный 2023128 | 21 590 грн. |
Модификації Author Classic 2023 frame 22
Ціни на Author Classic 2023 frame 22 |
---|---|---|---|---|
Author Classic 2023 frame 18 | від 21 590 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Classic 2023 frame 20 | від 21 590 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Classic 2023 frame 22 | від 21 590 грн. | 5 пропозицій |