Велосипед Author Spirit ASL 29 2023 frame 18 (2023196)
Фото 9 |
Author Spirit ASL 29 2023 frame 18 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Spirit ASL 29 2023 frame 18
Author Spirit ASL 29 2023 (18, білий (ментоловий-сріблястий) // сріблястий | 31 620 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Spirit Asl 29", рама 18", білий (ментоло | 37 200 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Spirit Asl 29", рама 18", белый (ментоло | 37 200 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Spirit ASL 29" рама L (2023) Белый 2023196 | 37 200 грн. |