Велосипед Author Impulse 27.5 2023 frame 19
Author Impulse 27.5 2023 frame 19 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Impulse 27.5 2023 frame 19
Author Impulse 27.5 2023 (19, зелений (синій) // чорний) 2023078 | 23 613 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Impulse 27.5", рама 19", зелений (синій) | 27 880 грн. |
Велосипед Велосипед Author (2023) Impulse 27.5", рама 19", зеленый (синий) | 27 880 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Impulse 27.5" рама L (2023) Зеленый 2023078 | 27 880 грн. |