Ліхтарик Bailong BL-A92-P50
Фото 3 |
Bailong BL-A92-P50 |
|
Компактна версія тактичного пошукового ліхтарика представлена на ринку досить популярним брендом Bailong у 2023 році. Насамперед звернемо увагу на розміри пристрою: вага становить 143 г, а довжина корпусу не перевищує 15 см. Незважаючи на полегшену масу та невеликі габарити, освітлювач використовує LED-лампочку підвищеної яскравості, яка буде ефективна на дистанції до 1200 метрів! Серед іншого освітлювач може похвалитися просунутими пошуковими можливостями.
Тактичний ліхтарик Bailong BL-A92-P50 отримав оптичну систему з механізмом фокусування променя, що забезпечує масштабування світлового потоку. Батарейний блок зі знімним акумулятором доповнений вбудованим зарядним пристроєм, для заряджання передбачений роз'єм USB-C. Формат заводського елемента живлення: 18650. Батарейка розрахована на 2-4 години автономної роботи залежно від обраної яскравості.
Для підвищення зручності експлуатації в кнопку включення інтегровано індикатор заряду акумулятора. Освітлювач має два рівні яскравості: 100 та 50%. Передбачено режим Flash, що робить підсвічування миготливим. Стробоскоп стане в нагоді, коли потрібно подати світловий сигнал. Додатково миготливе підсвічування дозволить ефективно, безпечно та гуманно відлякувати агресивних собак. Для світлодіодної лампочки P50 передбачена температура свічення 6500К. Це яскраве денне світло.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong BL-A92-P50
Усі ціни 14 →Bailong BL-A92-P50 | 315 грн. |
Фонарь ручной BAILONG BL-A92-P50, 1LED P50, 10W, 3 режима, ZOOM, 18650 нет | 460 грн. |
Фонарь BL-A92-P50, 1x18650, zoom, ЗУ Type-C | 486 грн. |
Ліхтар ручний Bailong BL-A92-P50 1 LED P50 10W 3 режими Zoom IP44 USB-Type | 500 грн. |
Ручний акумуляторний ліхтар BL-A92-P50 c Type-C Charge Шнур USB-microUSB | 391 грн. |