Ліхтарик Bailong BL-A72-P50
Відео 1Фото 4 |
Bailong BL-A72-P50 |
|
Класичний ручний ліхтар за доступною ціною. Насамперед освітлювач може похвалитися відмінним, як для техніки цього типу, рівнем яскравості – 1400 лм. Світловий потік забезпечує чудову видимість на 1200 м. Для економії заряду батарейного блоку можна світити на зниженій яскравості 700 лм (50%). Доступний і режим мінімального світіння – 25%. У комплекті є фірмовий акумулятор X-Balong ємністю 4200 мАгод, формат акумулятора - 18650.
Додатково є тримач для трьох батарейок 26650. Ручний ліхтар Bailong BL-A72-P50 дозволяє зручно регулювати фокусування від точки до широко. Підсвічування засноване на LED-лампочці P50 – це бюджетна альтернатива світлодіоду Cree. Модель розрахована на використання у погоді — рівень захищеності корпусу відповідає стандарту IP44. Основу корпусу освітлювача становить анодований алюміній. Ліхтарик дозволить заряджати акумулятор прямо в батарейному відсіку. Формат зарядного інтерфейсу: microUSB. Рівень заряду легко визначається за світлом індикатора, який вбудований в кнопку включення. Серед режимів підсвічування можна знайти стробоскоп, додатково є сигнал SOS. Щоб ліхтарик не вислизав із рук, слід користуватися заводським темляком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong BL-A72-P50
Усі ціни 11 →Ручний акумуляторний ліхтар Bailong BL-A72-P50 | 449 грн. |
Ліхтар X-BALOG BL-A72-P50 алюмінієвий (L071) | 1 200 грн. |
Ліхтар ручний практичний компактний X-BALOG BL-A72-P50 алюмінієвий (діапаз | 1 260 грн. |
Ліхтар X-BALOG BL-A72-P50 алюмінієвий (діапазон до 1500 м) L-071 | 1 200 грн. |
Ручний акумуляторний ліхтар Bailong BL-A72-P50 | 639 грн. |