Ліхтарик Bailong BL-A79-P50
Фото 9 |
Bailong BL-A79-P50 |
|
Лінійка тактичних ліхтарів серії А поповнилася недорогим пошуковим освітлювачем A79-P50. Для цієї моделі використано покращений світлодіод Cree XHP50. Така LED-лампочка здатна світити з яскравістю до 1200 лм. Темрява просвічуватиметься на дистанцію до 1000 м! Освітлення легко перемикається з ближнього підсвічування на далеку за допомогою механічного зуму. Яскравість є регульованою.
Підсвічування перемикається зі 100% на 50%. Тактичний пошуковий ліхтар Bailong BL-A79-P50 має все необхідне для комфортної експлуатації освітлювача. У пристрої передбачено систему прямої зарядки. Місткість акумулятора легко і швидко відновлюється через порт USB-C. Кнопка увімкнення доповнена світлодіодним індикатором, який відображає рівень заряду. Ліхтарик готовий до застосування одразу з коробки. До освітлювача додається ємний акумулятор типорозміру 18650. Заводський акумулятор може похвалитися ємністю на рівні 4800 мАгод. У наборі можна знайти темляк для надійного кріплення приладу на зап'ястя. Освітлювач не боїться інтенсивної експлуатації – модель отримала ударостійкий корпус із алюмінієвого сплаву. Передбачено підвищений рівень вологостійкості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bailong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bailong.
Купити Bailong BL-A79-P50
Усі ціни 7 →Bailong BL-A79-P50 | 269 грн. |
Ліхтар Bailong BL-A79-P50 | 597 грн. |
Bailong BL-A79-P50 | 597 грн. |
Bailong Ліхтар Bailong BL-A79-P50 | 597 грн. |
Фонарь BL-A79-P50, 1х18650, zoom, ЗУ Type-C | 464 грн. |
Ліхтар ручний акумуляторний BL-A79-P50 zoom Type-C чорний | 475 грн. |
Ручний акумуляторний ліхтар BL-A79-P50 ліхтарик | 456 грн. |