Набір посуду Benson BN-192
Benson BN-192 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-192
Усі ціни 7 →Набір каструль 10 предметів BN-192 | 2 333 грн. |
Набір посуду 10 предметів з нержавіючої сталі Benson BN-192 | 2 250 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі Benson 10 предметів (BN-192) | 2 475 грн. |
Набір посуду Benson BN-192 з нержавіючої сталі з силіконовими вставками | 2 499 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі 10 предметів Benson BN-192 (2.1, 2.9, | 2 820 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі 10 предметів Benson (2.1 2.9 3.9 6.5 лі | 3 291 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі 10 предметів Benson (2.1, 2.9, 3.9, 6.5 | 3 291 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →