Набір посуду Benson BN-236
Benson BN-236 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-236
Усі ціни 7 →Набір каструль з нержавіючої сталі Benson BN-236 з підставкою (5 предметів | 1 570 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі Benson BN-236 5 предметів | 1 382 грн. |
Набор кастрюль Benson 5 предметов із нержавіючої сталі (BN-236) | 1 450 грн. |
Набір нержавіючих каструль. 5 предметів (3л; 6,5 л) + підставка - Benson B | 1 677 грн. |
Набір каструль 3л, 6.5л із нержавіючої сталі Benson BN-236 (5 предметів) | 1 563 грн. |
Набір каструль 3 л, 6.5 л посуду з нержавіючої сталі Benson (5 предметів) | 1 787 грн. |
Набір каструль нержавіюча сталь 5 предметів + підставка Benson BN-236 | 1 257 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →