Каструля Benson BN-221
Benson BN-221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-221
Усі ціни 6 →Каструля з кришкою Benson 6.5 літра з нержавіючої сталі (BN-221Н) | 1 050 грн. |
Каструля Benson BN-221 (6.5л/24см) | 1 155 грн. |
Каструля Benson BN-221 з кришкою 6.5 л нержавіюча сталь | 1 091 грн. |
Каструля з кришкою з нержавіючої сталі Benson BN-221 6.5 л 5-шарове дно | 1 225 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-221H 6.5 л | 999 грн. |
Каструля з кришкою 6,5 літра Benson BN-221Н | 855 грн. |
Модификації Benson BN-221
Ціни на Benson BN-221 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-216 | від 435 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-217 | від 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-218 | від 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-219 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-220 | від 741 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-221 | від 855 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-222 | від 1 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-223 | від 1 179 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →