Ківш Benson BN-398
Фото 2 |
Benson BN-398 |
|
Двошарове антипригарне мармурове покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-398
Ківш Benson 18 см з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою (BN-398) | 740 грн. |
Ківш із кришкою Benson BN-398 (18см) | 777 грн. |
Ківш із кришкою Benson BN-398 з антипригарним покриттям 18 см | 737 грн. |
Ківш із кришкою Benson BN-398 (2.5л/18см) мармурове покриття внутрішнє і з | 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →