Набір посуду Benson BN-201
Benson BN-201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-201
Усі ціни 6 →Набір каструль із нержавіючої сталі 6 предметів BN-201 | 1 888 грн. |
Набір каструль Benson BN-201 з нержавіючої сталі 6 предметів | 1 850 грн. |
Каструлі Benson BN-201 6пр. | 2 019 грн. |
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9л із нержавіючої сталі Benson BN-201 (6 пред | 1 976 грн. |
Benson BN-201 Набір каструль із нержавіючої сталі, 6 предметів | 2 650 грн. |
Benson BN-201 Набір каструль із нержавіючої сталі, 6 предметів | 1 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →