Набір посуду Benson BN-198
Benson BN-198 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-198
Набір каструль 6 предметів нержавіюча сталь BN-198 | 1 555 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі Benson BN-198 з кришками 6 предметів. | 1 599 грн. |
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9ліз нержавіючої сталі Benson BN-198 (6 предм | 1 433 грн. |
Benson BN-198 Набір каструль із нержавіючої сталі, 6 предметів | 1 980 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі 6 предметів Benson BN-198 | 1 202 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →