Ківш Benson BN-399
Фото 3 |
Benson BN-399 |
|
Двошарове антипригарне мармурове покриття.
Підходить для електричних, газових і індукційних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-399
Ківш алюмінієвий Benson із мармуровим покриттям 16см (BN-399) | 320 грн. |
Ківш Benson BN-399 з антипригарним покриттям 16 см | 399 грн. |
Ківш алюмінієвий мармурове покриття потовщене дно Benson BN-399 16 см | 370 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →