Кухонний ніж Bergner BG-3951
Bergner BG-3951 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-3951
Усі ціни 12 →Нож сантоку Bergner Resa, 17,5 см BG-3951 | 319 грн. |
Кухонный нож Bergner Resa Санток 17,5 см (BG-3951) BG-3951 | 481 грн. |
Кухонний ніж Bergner Resa Сантоку 17,5 см (BG-3951) BG-3951 | 317 грн. |
Bergner Кухонний ніж Bergner Resa Сантоку 17,5 см (BG-3951) BG-3951 | 317 грн. |
Bergner Resa (BG-3951) 25207 | 369 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →