Кухонний ніж Bergner BG-3985
Bergner BG-3985 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-3985
Ніж для овочів 7,5 см Bergner BG 3985-BK | 96 грн. |
Ніж для овочів 7,5см Bergner BG 3985-BK | 197 грн. |
Ніж для овочів Bergner BG-3985-BK 7,5 см | 96 грн. |
Кухонний ніж Bergner 75 мм для овочів чорний (BG 3985-BK) | 109 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →