Кухонний ніж Bergner BG-3275
Bergner BG-3275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-3275
Усі ціни 12 →Ніж для сиру Bergner Gizmo. 26 см (BG-3275) BG-3275 | 209 грн. |
Нож для творога Bergner Gizmo, 26 см BG-3275 | 209 грн. |
Кухонный нож Bergner Gizmo для творога 26 см (BG-3275) BG-3275 | 384 грн. |
Bergner BG-3275 25153 | 279 грн. |
Bergner BG-3275 | 207 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →