Кухонний ніж Bergner BG-4228
Bergner BG-4228 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-4228
Усі ціни 14 →Ніж кухонний Bergner Harley. 12.5 см (BG-4228-MM) BG-4228-MM | 319 грн. |
Нож универсальный Bergner Harley, 12,5 см BG-4228-MM | 339 грн. |
Кухонный нож Bergner Harley универсальный 12,5 см (BG-4228-MM) BG-4228-MM | 375 грн. |
Кухонний ніж Bergner Harley універсальний 12,5 см (BG-4228-MM) BG-4228-MM | 337 грн. |
Bergner BG-4228-MM 25225 | 379 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →