Кухонний ніж Bergner BG-39511
Bergner BG-39511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-39511
Усі ціни 16 →Ніж для чищення овочів Bergner Cera-bio. 9 см (BG-39511-BK) BG-39511-BK | 309 грн. |
Нож для чистки овощей Bergner Cera-bio, 9 см BG-39511-BK | 329 грн. |
Кухонный нож Bergner Cera-bio для чистки 9 см (BG-39511-BK) BG-39511-BK | 485 грн. |
Кухонний ніж Bergner Cera-bio для чищення 9 см (BG-39511-BK) BG-39511-BK | 327 грн. |
Bergner Cera-bio 9 см (BG-39511-BK) 25209 | 369 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →